Bylinko-lázeň: Žena Bohyně

60 Kč / ks 60 Kč / 1 ks
Dostupnost: Vyprodáno
Kód: 171
Bylinko-lázeň: Žena Bohyně
Balíme v souladu
Balíme v souladu
s přírodou a člověkem
Pomáháme si
Pomáháme si
a jsme spolu
Tvoříme lokálně
Tvoříme lokálně
z lokálnáíh zdrojů
Tvoříme ze srdce
Tvoříme ze srdce
do SRDCE

Detailní popis produktu

 Bylinko-lázeň Žena Bohyně /růžová/- Směs solí: himaláj ,mořská a hořká, směs bylin: květový pyl, divizna, růže, bez, mésíček, meduňka, Bach-esence

Bylinko lázeň je jedinečně vyvážený komplex bylin a solí. Byliny z čisté beskydské přírody se zaručují svolí sílou a léčivostí. Himalájská sůl růžová se svými 84 přírodními látkami a minerály a mořská nejenže tělu doplní minerály a vyživí ji, ale působí i vnitřně na regeneraci všech buněk. Epsom sůl nebo hořká sůl je výborná v dodání hořčíku přes póry pokožky do krevního řečiště. Hořčík je nutný na odolnost vůči stresu, omlazuje, dodává energii. A podporuje kvalitní spánek. Byliny obsažené v lázni doplňují soli a za pomocí ní se dostanou přes póry do organizmu, kde okamžitě zahájí svůj ozdravný proces. Bachovy esence ho vhodně dotvářejí na emocionální úrovni.

Doporučujeme lázeň 1-2 krát za týden.

Použití : Pytlíček zalijeme horkou vodou v misce, louhujeme 5 min, pak vylijeme do koupele, kde se následně sami ponoříme. Pytlíčkem si promasírujeme celé tělo s představou hloubkového působení ozdravných látek. Zároveň pytlíček působí jako peeling. Po použití ho prosím vhoďte do kompostu, nebo jinak ekologicky upotřebte. Kdo věří v mystiku může si představit, že všechny neduhy těla zůstali v pytlíčku, usušte ho a s poděkováním spalte. nebo zakopte do země.