Zpívající duše stromu II - KMEN 13.-15.3. 2020

Zpívající duše stromu II - Kmen    OBSAZENO

Dílna je otevřená všem, kteří by chtěli opravdu a naplno zpívat a zapomněli jak, nebo mají problém s autentickým vyjadřováním, i těm, kteří by prostě jen rádi prozkoumali další krajiny svého hlasu a souvztažností zpěvu, duše a přírody a posunuli své hranice :)

ZPÍVAJÍCÍ DUŠE STROMU - ČTYŘDÍLNÝ CYKLUS: Přišla mi vize struktury 4 na sebe navazujících dílen, které se budou konat jednou za čtvrt roku. Každá z nich bude zaměřena na jedno téma, po vzoru růstu stromu. Bude tedy jistě zajímavé projít celý cyklus, není to však podmínkou. Věřím, že vždy dorazí ten, kdo má :)

Vážení a milí,
srdečně Vás zvu ke druhé části naší kouzelné beskydsko-valašské hlasové výpravy. Přednost k přihlášení budou mít samozřejmě ti, kteří absolvovali první část, zbyla však ještě 1 - 2 místa, je možné, že se ještě nějaké uvolní. Potvrďte mi prosím svou účast co nejdříve, abych mohla registrovat počet volných míst. :)
Budeme opět zde, v krásné a útulné chlupě Brodské:
http://www.chalupabrodska.cz/fotogalerie/

ZPÍVAJÍCÍ DUŠE STROMU II ČÁST (ČTYŘDÍLNÝ CYKLUS) - KMEN:
Tato dílna je druhým dílem ze čtyřdílného cyklu sebezkušenostní hlubinné práce s hlasem a navazuje na již proběhlé KOŘENY.

KMEN sílí pomalu, velmi se opírá o KOŘENY a při tom se učí SEBEJISTOTĚ, VYVAŽOVÁNÍ, a hlavně PŘIJETÍ všech variant svého PROJEVU. Učí se o VLASTNÍCH KVALITÁCH, a také o použití správné KVANTITY, tedy intenzity (která se musí nejdřív objevit a pustit naplno, pak vyladit :) Semínka záměru byla ZASETA, teď přichází čas PROJEVIT VŮLI K RŮSTU, přijmout vlastní JEDINEČNOST, a PEČOVAT o své VZTAHY s KOŘENY, NASLOUCHAT HLASU DUŠE.

O ZPĚVU:
Věřím, že veškeré umění vzniklo především jako rituální jazyk, který sám od sebe má potenciál léčit, přeměňovat a dotýkat se posvátna. Nemusíme však mít umělecké ambice, abychom si vzali zpět svou přirozenou schopnost souznění. Sami pro sebe, pro radost ostatním, pro potěšení naší krajině a bytostem v ní žijících.

VŠE VE VESMÍRU MÁ SVOU PÍSEŇ - zpěv je zcela přirozeným vyjadřovacím prostředkem.

Je to náš přirozený nástroj pro společné souznění, vytváření radostné atmosféry, transformaci emocí.
Možná se stalo, že jsme byli pro svůj zpěv v životě ponižováni, a tato cesta se pro nás dočasně zavřela. Anebo se nám v těle někde usadily strachy či smutky, které brání volnému průtoku naší radosti. Proto musíme být zároveň připraveni pohlédnout do tváře těmto silným emocím a odhodlání žít svou pravdivou celistvost.
Proto také používám některé šamanské techniky – protože ony umí tyto věci hlouběji otevřít ve větší celistvosti.
Největší léčení a moudrost nám však přináší pravdivé otevření se silám přírody.

O MNE:
Zpívám od dětství, učili mne a inspirovali různí lidé s různými přístupy - od klasického po šamanský zpěv, učila mne také sama příroda a můj vlastní příběh.
Mám za sebou sedm let hlasové improvizace, několik různých hudebních projektů, pět let vedení hlasových dílen. Také desetiletou zkušenost s šamanismem, přírodními obřady a kněžský výcvik.
Podstatná je však pro mne hlavně láskyplná přítomnost, která umožňuje, aby se věci děly tak, jak mají, a citlivě se navracely do rovnovážného stavu.
Jsem jen průvodkyní - inspirátorkou na vaší cestě, pečuji o bezpečný prostor a dávám dále, co mi bylo dáno - nic víc, nic míň.

Těším se na naše souznění.
S úctou
Nami Maria Lada


CO NÁS ČEKÁ:
- teorie hlasu a přirozeného zpěvu
- spojení a práce s dechem
- spojení a práce s tělem a pohybem
- spojení s vnitřním dítětem
- rozpouštění strachu z projevu - práce s vnitřním kritikem
- rozvoj individuálních i společných improvizačních schopností a souznění
- meditace a práce s tichem
- individuální a společná hlasová práce s krajinou – propojení se s intuivní a divokou částí sebe sama
- práce se živly a silami v přírodě
- šamanská meditace - cesta do spodního světa - propojení se svým podvědomím
- zpěv písní, které se vztahují k přírodním silám či jejich zdejším slovanským jmenným archetypům i medicínských písní jiných kultur
- sdílení, oheň, spousta legrace a ztráty sebedůležitosti
- nalezení nového vztahu ke svému hlasu, ukotvení v záměru duše


Cena za víkend včetně ubytování a stravy je 2500,-

Spaní ve vlastním spacáku na karimatce, k dispozici sprcha.

Přihlašovat se můžete přes email halingten.nami@gmail.com, nebo přes soukromou zprávu.
Přihlášení bude potvrzeno po uhrazení zálohy 1000,- na účet: 239647818/0300.
Ve zprávě prosím uveďte KMEN BESKYDY.

Maximální počet účastníků je 11.


S sebou: Pohodlné oblečení na pohyb vevnitř i venku, hudební nástroje, dary pro krajinu (byliny, zrní, kameny, pokrmy)...
Dobroty na průběžné svačinky - bývá potřeba jíst a uzemňovat se :)

Plná penze je v cene.

https://www.facebook.com/events/1325063541010538/

Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 310 e-shop systém banan.cz