Zpívající duše stromu - KOŘENY 17.-19.1. 2020

Zpívající duše stromu - Beskydské kořeny 

Dílna je otevřená všem, kteří by chtěli opravdu a naplno zpívat a zapomněli jak, nebo mají problém s autentickým vyjadřováním, i těm, kteří by prostě jen rádi prozkoumali další krajiny svého hlasu a souvztažností zpěvu, duše a přírody a posunuli své hranice :)

ZPÍVAJÍCÍ DUŠE STROMU - ČTYŘDÍLNÝ CYKLUS: Přišla mi vize struktury 4 na sebe navazujících dílen, které se budou konat jednou za čtvrt roku. Každá z nich bude zaměřena na jedno téma, po vzoru růstu stromu. Bude tedy jistě zajímavé projít celý cyklus, není to však podmínkou. Věřím, že vždy dorazí ten, kdo má :)

Další části budou - KMEN, KORUNA a PRALES první část má název KOŘENY a bude zaměřena na SPOJENÍ SE ZEMÍ a čerpání síly z ní, na BEZPEČNÉ UVOLNĚNÍ DIVOKOSTI, SPOJENÍ S NAŠÍ ZDROJOVOU SILU A ZÁMĚREM DUŠE. Poznání naší SOUVSTAŽNOSTI S PŘÍRODOU a jejích projevů v nás. Nalezení OPĚRNÉHO BODU k růstu a principů UDRŽOVÁNÍ ROVNOVÁHY.O ZPĚVU:Věřím, že veškeré umění vzniklo především jako rituální jazyk, který sám od sebe má potenciál léčit, přeměňovat a dotýkat se posvátna. Nemusíme však mít umělecké ambice, abychom si vzali zpět svou přirozenou schopnost souznění. Sami pro sebe, pro radost ostatním, pro potěšení naší krajině a bytostem v ní žijících.

VŠE VE VESMÍRU MÁ SVOU PÍSEŇ - zpěv je zcela přirozeným vyjadřovacím prostředkem.Je to náš přirozený nástroj pro společné souznění, vytváření radostné atmosféry, transformaci emocí. Možná se stalo, že jsme byli pro svůj zpěv v životě ponižováni, a tato cesta se pro nás dočasně zavřela. Anebo se nám v těle někde usadily strachy či smutky, které brání volnému průtoku naší radosti. Proto musíme být zároveň připraveni pohlédnout do tváře těmto silným emocím a odhodlání žít svou pravdivou celistvost.Proto také používám některé šamanské techniky – protože ony umí tyto věci hlouběji otevřít ve větší celistvosti. Největší léčení a moudrost nám však přináší pravdivé otevření se silám přírody.

O MNĚ:Zpívám od dětství, učili mne a inspirovali různí lidé s různými přístupy - od klasického po šamanský zpěv, učila mne také sama příroda a můj vlastní příběh. Mám za sebou osm let hlasové improvizace, několik různých hudebních projektů, pět let vedení hlasových dílen. Také desetiletou zkušenost s šamanismem, přírodními obřady a kněžský výcvik. Také několikaletou zkušenost s provázením dětí různého věku. Podstatná je však pro mne hlavně láskyplná přítomnost, která umožňuje, aby se věci děly tak, jak mají, a citlivě se navracely do rovnovážného stavu.Jsem jen průvodkyní - inspirátorkou na vaší cestě, pečuji o bezpečný prostor a dávám dále, co mi bylo dáno - nic víc, nic míň. Těším se na naše souznění.

S úctou Nami Maria Lada

CO NÁS ČEKÁ:- teorie hlasu a přirozeného zpěvu - spojení a práce s dechem- spojení a práce s tělem a pohybem- spojení s vnitřním dítětem- spojení se "zraněným zvířetem" a práce se zvířecími průvodci- rozpouštění strachu z projevu - práce s vnitřním kritikem- rozvoj individuálních i společných improvizačních schopností a souznění- meditace a práce s tichem- individuální a společná hlasová práce s krajinou – propojení se s intuivní a divokou částí sebe sama- práce se živly a silami v přírodě- šamanská meditace - cesta do spodního světa - propojení se svým podvědomím- zpěv písní, které se vztahují k přírodním silám či jejich zdejším slovanským jmenným archetypům i medicínských písní jiných kultur - sdílení, oheň

Cena za celý pobyt i se stravou a ubytováním: 2.500,-

Ubytování bude zajištěno v krásné chalupě Brodská, s veškerým komfortem. Přihlašujte se prosím na email halingten.nami@gmail.com ve vlastním zájmu však co nejdříve. Svou rezervaci potvrdíte zasláním nevratné zálohy 1000,- (kvůli ubytování a stravě) na účet 239647818/0300. V případě nemoci v termínu konání se vrací polovina částky. Maximální počet účastníků je 10!S sebou: Pohodlné a teplé oblečení na pohyb vevnitř i venku, zápisník, psací potřeby, pastelky, hudební nástroje, dary pro krajinu (byliny, kameny, pokrmy, atd.)Dobroty na průběžné svačinky - bývá potřeba jíst a uzemňovat se :)

Plná penze je v cene.

https://www.facebook.com/events/3205440659469372/

Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 310 e-shop systém banan.cz