ZPÍVAJÍCÍ DUŠE STROMU III ČÁST - KORUNA 6.-8.11.2020

Vážení a milí, srdečně Vás zvu ke třetí části naší kouzelné beskydsko-valašské hlasové výpravy. Přednost k přihlášení budou mít samozřejmě ti, kteří absolvovali první a druhou část. Potvrďte mi prosím svou účast co nejdříve, abych mohla registrovat počet volných míst. :)Budeme opět zde, v krásné a útulné chlupě Brodské:http://www.chalupabrodska.cz/fotogalerie/

ZPÍVAJÍCÍ DUŠE STROMU III ČÁST (ČTYŘDÍLNÝ CYKLUS) - KORUNA: Tato dílna je TŘETÍM dílem ze čtyřdílného cyklu sebezkušenostní hlubinné práce s hlasem a navazuje na již proběhlé KOŘENY. A KMEN KORUNA stromu košatí a září jen tehdy, je-li strom PEVNĚ ZAKOŘENĚN. Díky tomu získává potřebnou VÝŽIVU, zná svůj okolní PROSTOR i jeho HRANICE. Ví, kdy je čas KLIDU A ODPOČINKU, kdy je ČAS KVÉTU a ZRÁNÍ. Vzrostlý strom s velkou KORUNOU již ZNÁ své vlastní CYKLY a KVALITY, nepotřebuje již s nimi bojovat, ale umí je PŘIROZENĚ VYUŽÍT K ROZKVĚTU. Také již ví, že jeho RŮST NIKDY NEKONČÍ. ČÍM VĚTŠÍ VÝŠKY CHCE DOSÁHNOUT, TÍM VÍCE MUSÍ BÝT ZAKOTVEN V HLOUBCE. >>VŠE VE VESMÍRU MÁ SVOU PÍSEŇ

O MNE:
Věřím, že veškeré umění vzniklo především jako rituální jazyk, který sám od sebe má potenciál léčit, přeměňovat a dotýkat se posvátna. Nemusíme však mít umělecké ambice, abychom si vzali zpět svou přirozenou schopnost souznění. Sami pro sebe, pro radost ostatním, pro potěšení naší krajině a bytostem v ní žijících.

Zpívám od dětství, učili mne a inspirovali různí lidé s různými přístupy - od klasického po šamanský zpěv, učila mne také sama příroda a můj vlastní příběh.
Mám za sebou sedm let hlasové improvizace, několik různých hudebních projektů, pět let vedení hlasových dílen. Také desetiletou zkušenost s různými cesty šamanismu, přírodními obřady a kněžský výcvik v naší - slovanské tradici.
Podstatná je však pro mne hlavně láskyplná přítomnost, která umožňuje, aby se věci děly tak, jak mají, a citlivě se navracely do rovnovážného stavu.
Jsem jen průvodkyní - inspirátorkou na vaší cestě, pečuji o bezpečný prostor a dávám dále, co mi bylo dáno - nic víc, nic míň.

Těším se na naše souznění.
S úctou
Nami Maria Lada

Plná penze v cene.

https://www.facebook.com/events/247212826340805/

Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 312 e-shop systém banan.cz