URTEKRAM ŠAMPON S ALOE VERA PROTI LUPŮM 500 ML

URTEKRAM ŠAMPON S ALOE VERA PROTI LUPŮM 500 ML

Šampon Aloe vera proti lupům Urtekram intenzivně pečuje o svědivou vlasovou pokožku, díky obsahu rostlinných extraktů ji zklidňuje a zároveň léčí a pomáhá předcházet opětovnému výskytu obtíží. Výtažky z Aloe vera v kombinaci s esenciálními oleji aktivně mírní nepříjemné svědění a současně harmonizují stav pokožky.

Rostlinné tenzidy společně s extrakty z Aloe vera vlasovou pokožku trpící na výskyt lupů šetrně ale účinně myjí, aniž by docházelo ke zbytečnému podráždění či dokonce přesušení pokožky. Naopak, Aloe jemnou pokožku zklidňuje, mírní nepříjemné svědění i pnutí pokožky a eliminuje vznik lupů.

O léčbu lupů se postarají i esenciální oleje z citrusových plodů, máty a meduňky, které mají nejenom skvělé protizánětlivé účinky, ale také aktivně zlepšují prokrvení vlasové pokožky. Ta tak snadněji vstřebává živiny a je odolnější vůči opětovnému poškození. Šampon s výtažky z Aloe vera bohatě pečuje o svědivou vlasovou pokožku, šetrně odstraňuje lupy a díky obsahu esenciálních olejů zároveň i eliminuje jejich tvorbu.

Krásné vlasy bez lupů

Šampon Urtekram s výtažky Aloe vera šetrně odstraní z vlasů veškeré nečistoty, ale zároveň je nevysušuje a naopak jim dodává potřebnou výživu. Šampon Urtekram je velice jemný, vytváří bohatou krémovou pěnu, která pokryje každý vlas a smyje všechny nečistoty, přebytečný maz a zbytky stylingových produktů. Výsledkem budou jen krásné, vzdušné a lesklé vlasy.

PŘÍRODNÍ ŠETRNÉ SLOŽENÍ

Na rozdíl od konvenčních šamponů obsahuje šampon Urtekram pouze sulfáty založené na rostlinné bázi, které jsou oproti syntetickým sulfátům mnohem šetrnější, nezpůsobují vysušení vlasů a pokožky hlavy a nedráždí ji. Tento šampon je vhodnýna všechny typy vlasů, nejvíce jej ale ocení ti z vás, které trápí svědivá pokožka hlavy a výskyt lupů.

PROTIZÁNĚTLIVÉ ÚČINKY

V tomto šamponu najdete také velké množství výtažků z Aloe vera, které se vyznačují intenzivními zklidňujícími účinky. Aloe vera efektivně zmírňuje jakékoliv podráždění, zklidňuje svědění pokožky hlavy a zmírňuje zarudnutí. Zároveň spolu s rostlinným skvalenem podporuje hydrataci pokožky hlavy a dodává jí živiny. Esenciální olej z citrusů podporuje lesk vlasů a výtažek z máty stimuluje prokrvení pokožky hlavy pro zdravý růst vlasů. Extrakt z meduňky zklidňuje a působí protizánětlivě. 

 

Použití: Malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů a lehkou masáží napěňte. Poté opláchněte čistou vodou a postup opakujte, při druhém mytí nechte šampon působit 2-3 minuty a až poté opláchněte vodou.

Typy vlasů: vlasy s lupy

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20, 9550 Mariager Dánsko,www.urtekram-kosmetika.cz

Cena: 279 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 298 e-shop systém banan.cz