Koza šampon

Koza šampon

velký 110g, malý 55g

Vědět je nejvíc :-) Již naše babičky věděly jakým klenotem je kozí syrovátka.
Ano, čtete správně, obyčejná kozí syrovátka. Má hojivé a bakteriostatické (zastavuje růst mikrobů) účinky, podporuje obnovu kožní bariéry, a podrážděnou pokožku zklidňuje a zjemňuje. Díky vysokému obsahu vitamínu B (dexpanthenolu a kyseliny pantothenové) má i hydratační účinky.
O této velmi cenné kosmetické surovině se dá napsat mnoho. My jsme přivedli na svět KOZA šampon, který ji obsahuje v maximální možné míře. Tento náš unikát je vhodný pro všechny typy vlasůDoporučujeme jej všem, kteří mají velmi citlivou pokožku se sklonem k atopickým ekzémůmlupénce a různým projevům dermatitid. I našim nejmenším a těhulkám.

Způsob použití: Namočené vlasy rozšamponujte přímo na hlavě šamponovou kostkou, vytvořte šlehačkovou pěnu, promněte a opláchněte. Zamezte styku s očima, ale když se zadaří, tak je vypláchněte vodou. Kondicionér? Není třeba. V některých případech, zvláště u vlasů barvených, je vhodné použít na oplachování citronovou / jablečnooctovou vodu, ředěnou v poměru 1:1.

Šampony Naturinka jsou vhodné ke každodennímu použití.
Vyrobeno tradiční metodou za studena.
Váha: 110 g ± 10 % dle doby zrání. Skladujte v suchu.
NEOBSAHUJE PALMOVÝ OLEJ, chemické konzervanty a jiné syntetické látky. Netestováno na zvířatech.

Ingredients / INCI: Olea Europaea oil, Cocos nucifera oil, Ricinus communis oil, Sodium hydroxide, goat whey, Butyrospermum parkii, Grapefruit seed extract
Složení:
 olivový, kokosový a ricinový olej, bambucké máslo, extrakt z grepových jader, kozí syrovátka, hydroxid sodný

Koupí našich výrobků vytváříte pracovní příležitosti chráněné dílně Tradelin a přispíváte charitativním organizacím DebRa ČR a Lékaři bez hranic.

Cena: 110 Kč
Další možnosti
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 284 e-shop systém banan.cz