Lesní kuchařka

Lesní kuchařka

Stromy a keře tvoří odnepaměti základ naší stravy. Lesní kuchařka vám umožní nahlédnout do světa, ve kterém se les stává přirozeným zdrojem potravin, pochutin a léků. Ukáže vám zcela jiný les, plný pokladů, dobrot a jedlých divokých rostlin a užitečných léčiv, které mají jedno společné - jsou to dary přírody.


efka.saf
22. dubna

Štěpán a Melanie do třetice všeho dobrého. Po divoké kuchařce věnované vaření s divokými bylinkami jsem sáhla po kuchařce lesní, kde nám dvojice autorů popisuje, jak a kdy využít dary stromů. Pro mě opět velmi přínosné a podnětné, i když nemám to štěstí jako Hanina61, bydlet přímo u lesa. Některé kombinace jsou pro mě trošku zvláštní, ale o to víc mě láká je vyzkoušet. Pro mě se jedná o sérii tří opravdu inspirativních kuchařek, které se výrazně liší od všech ostatních, které mi kdy prošly rukama.

Hanina61
08.02.2020

Tak tahle knížka je pro mne jako pro člověka, který bydlí hned u lesa a chodí si do něj pro "potravu" častěji než jezdí nakupovat do supermarketu, přímo "bible"... plná úžasných receptů na využití všeho jedlého, co můžou stromy od jara do podzimu nabídnout, obohacená o překrásné fotografie. Moc doporučuji... :-)

Cena: 550 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 312 e-shop systém banan.cz